Chalet

Chalet Pølarka je Vám k dispozícii celoročne s kapacitou 8 lôžok. 

Prízemie pozostáva zo spoločenskej miestnosti s plne vybavenou kuchyňou, priestranným jedálenským stolom a útulným gaučom. Pohodovú atmosféru navodí plápolajúci oheň v krbovej piecke. Na prízemí je ešte umiestnená 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou. Komfort tu dopĺňa kúpeľňa so sprchovacím kútom, neoceniteľná práčka, sušička a jedna samostatná toaleta. 

Na poschodí nájdete tri 2-lôžkové spálne a priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V dvoch spomínaných spálňach si oddýchnete na manželských posteliach a v jednej sú dve samostatné lôžka. V prípade potreby tu nájdete aj ďalšiu samostatnú toaletu. Samozrejmosťou sú mäkké uteráky a sušič na vlasy. 

Pre najmenších hostí vám na požiadanie poskytneme detskú postieľku, jedálenskú stoličku a zábranu na schody, aby sa mohli bezpečne hrať. Určite ich zaujme zopár hračiek, ktoré sme pre nich pripravili. 

V prípade priaznivého počasia sa nechajte zlákať čiastočne prekrytou terasou k príjemnému posedeniu s rodinou a priateľmi. Zatiaľ čo Vy si môžete ugrilovať chutné jedlo, deti sa do sýtosti vybláznia na trampolíne, hojdačke, vybehajú s loptou alebo si zahrajú bedminton. Výhľad na hory a nekončiace lesy Vám navodí príjemný pocit pokoja na duši.

 
Príďte a zažite nezabudnuteľné chvíle priamo v srdci Liptova. Uvidíte, že sa Vám nebude chcieť odísť. Ste u nás, v Chalet Pølarka, srdečne vítaní.